Ferie !

Za mną koniec I semestru, oceny są jakie są, mam nadzieję, że będą lepsze. Czy ferie to dla mnie czas odpoczynku ? Nie do końca. W końcu mogę się zająć tym co chce, a jest tego trochę na głowie, bo mam w sobie trochę ambicji. Chcę się uczyć języka rosyjskiego, mam zajęcia w redakcji, chce trenować, czytać, być bliżej z ludźmi, pisać kolejne teksty, nie mam czasu zbytnio na leniuchowanie :)

Dziękuje wszystkim za opinie na temat ostatnich tekstów, bardzo mnie to motywuje do dalszego pisania, mam nadzieję, że tak samo następne teksty się będą podobać. Fakt piszę może trochę proste teksty, ale tak to ma wyglądać, chcę abyś zrozumiał co piszę, lecz po 25 lipca nie będzie to już takie przejrzyste wszystko.

Ostatnio więcej "poezji" w mojej twórczości niż prozy no cóż...Robię to co chcę, to co czuje, nikt nie stoi nade mną i nie mówi co mam robić i to jest super, ale postanawiam poprawę, w ferie będzie więcej prozy (Nic nie obiecuje). Dużo czytałem ostatnio innych blogów i muszę stwierdzić, że faktycznie mój jest inny, to nie znaczy, że lepszy :)

Życzę udanych ferii tym co zaczynają od poniedziałku, tym co muszą chodzić do szkoły życzę miłej nauki i jeszcze raz dziękuje za ostatnie wejścia i opinie.

Brak komentarzy:

INSTAGRAM FEED

@soratemplates