Dziwny jest ten świat.

Dokąd ten świat zmierza ? Atak terrorystyczny we Francji, wojna w Syrii, 10 letnie dziewczyny dokonują samobójczego zamachu w Nigerii, Państwo Islamskie staje się coraz silniejsze, a Europa nie robi nic, aby prognozy mojego dalszego życia były bardziej optymistyczne na tym kontynencie. Kraje zachodu zrobiły same sobie mówiąc kolokwialnie bubel wpuszczając islamistów. Bez pomocy Europy Państwo Islamskie nie miałoby pieniędzy, technologii, ani niczego co pozwoliłoby im na dalsze ataki terrorystyczne, a tak islamiści pozakładali tutaj rodziny, mają po kilka dzieci kiedy przeciętny europejczyk ma ich dwójkę, w krajach takich jak: Niemcy, Francja czy Holandia dostają takie zasiłki które pozwalają im na godne życie. Czy jest już za późno ?

Nie jestem rusofobem ani zwolennikiem polityki Vladimira Putina, ale to co Europa powinna zrobić to przestać karać Rosję kolejnymi sankcjami i wziąć swoje interesy w swoje ręce przy pomocy właśnie Rosji. Jeśli to będzie się opłacać Putinowi pod względem gospodarczym i ekonomicznym na pewno się zgodzi. To nie jest typ jak Józef Stalin który by rozsadził wszystko dookoła żeby Rosja była potęgą, on prowadzi mądrą i niezależną politykę z dala od Unii i USA. Robi wszystko by Rosji było dobrze. Za co cenie Putina to polityka wobec Muzułmanów, gejów czy innych mniejszości. Wiadomo można zarzucić mu brak tolerancji, lecz do czego doprowadza tolerancja Europy ? A w mediach nie usłyszycie, że USA w wojnie w Syrii wspomaga Islamskich terrorystów, a Putin Chrześcijańskich cywili.

W Polsce na szczęście jeszcze jest spokojnie, ale boję się jak patrze na to co się dzieje na zachodzie, że pewnego dnia to przyjdzie do naszego kraju. Po moim trupie. Jeśli w moim mieście miałby powstać meczet albo jakaś tęcza wolności pierwszy stanąłbym, żeby temu przeszkodzić. Niech Ci Islamiści sobie żyją, chodzą okej, ale w swoich krajach. Sami przecież uważają, że wszystko co z zachodu jest złe. Mniejszości zawsze były, ja je toleruje, ale czemu mam się zgadzać na to by mieli jakiekolwiek prawa skoro jeśli ja chciałbym wyjechać do kraju należącego do Państwa Islamskiego to za wyznawanie chrześcijaństwa nie miałbym głowy.


Europa kiedyś była potęgą, podbijała świat, nie miała sobie równych a teraz ? Teraz Europa to jest skansen świata. Kiedyś kraje Europy miały kolonie na całym świecie a dziś Europa jest jedną wielką kolonią. Mamy swój wymysł wielu kultur i tolerancji. Europa zaczyna gnić powoli i to od środka. Krajem na którym Polska powinna się wzorować w Europie jest Szwajcaria i Austria. Cieszę się, że Polska to jednak jeszcze mądry kraj. Nie idzie to wszystko w dobrą stronę, pokazują to choćby zamykane kopalnie ze względu na wymysł Unii jeśli chodzi o limity wydobycia CO2, ale im mniej będziemy się poddawać Unii Europejskiej tym będzie lepiej. A odpowiadając pytanie, czy jest już za późno. Nie jest. To jest właśnie idealny moment by pokazać gdzie jest miejsce Islamistów a do pomocy może nam służyć Rosja, bo za parę lat może być dopiero za późno. P.S. Dzięki Michale za temat !

Brak komentarzy:

INSTAGRAM FEED

@soratemplates