Państwo Europejskie

II klasa podstawówki, miałem wtedy 8 lat i był to rok 2005. Ja jako nie zbyt zdolny uczeń musiałem uczyć się hymnu Unii Europejskiej na dzień europejczyka, oczywiście jako nieświadome dziecko nauczyłem się na pamięć, dziś to może wydać się zabawne, ale to jedna z rzeczy których najbardziej się wstydzę w życiu.

Unia Europejska w szkole

To wydarzenie miało miejsce 10 lat temu i już wtedy był widziany euronacjonalizm w szkole, od najmłodszych lat jest prowadzona polityka gloryfikacji Unii, zupełnie jak za czasów naszych dziadków, gdy sławiony był Związek Radziecki z Józefem Stalinem na czele. Wystarczy popatrzeć tu http://www.przedszkola.edu.pl/scenariusz-zajec-kolezenskich-w-grupie-5-6-latkow---z-wizyta-w-unii-europejskiej.html. Tak tworzone jest nowe społeczeństwo które zapomina o tradycyjnych, ojczystych wartościach, a tworzy nową europejską tradycje.
Biurokraci z Brukseli

Unia Europejska posiada 766 posłów, prawie 2 razy więcej niż w USA ! Ich zarobki wynoszą ok. 8 tysięcy euro. Ktoś może powiedzieć, ale przecież są dotacje i kraj się rozwija. Za wszystko Polska będzie musiała zapłacić, czym ? Podatkami i utratą suwerenności. Jak w XVIII wieku Katarzyna II z Moskwy rządziła Warszawą, dziś Warszawą z Brukseli rządzi Angela Merkel, 70 % dzisiejszych ustaw w kraju są ustawami europejskimi.Traktat Lizboński- Eurokonstytucja

W 2004 r. państwa członkowskie Unii Europejskiej podpisały Traktat Lizboński, czyli konstytucje Unii Europejskiej, jednak wymagało to akceptacji w referendum. 29 maja 2005 r. 55 % Francuzów opowiedziało się przeciw, 1 czerwca 2005, aż 62 % Holendrów było na nie, a i tak dzięki manipulacji Traktat został ratyfikowany. Czym jest Traktat Lizboński ? Traktem nadający Unii formę prawną, czyni z niej kraj. Parę zapisów z eurokonstytucji:

  • "Państwa członkowskie ułatwiają wypełnianie przez Unie jej zadań i powstrzymują się od podejmowania wszelkich środków, które mogłyby zagrażać urzeczywistnieniu celów Unii."
  • "Unia Europejska ma osobowość prawną."
  •  "Traktaty i prawo przyjęte przez Unię na podstawie traktatów mają pierwszeństwo przed prawem państw członkowskich..."
Polska stała się województwem UE 1 grudnia 2009 dzięki śp. Lechowi Kaczyńskiemu. Prawo unijne stoi nad Polskim, jak więc możemy mówić o suwerennym i wolnym kraju ?Europa bez granic

Większość ludzi myśli, że dzięki Unii mamy zniesione granice i swobodnie można podróżować po Europie, błąd ! To dzięki strefie Schengen, a nie Unii. Szwajcaria i Norwegia nie należy do Unii, ale jest w strefie Schengen.


Głupkowate dyrektywy Unii 

Z pieniędzy podatników idzie mnóstwo pieniędzy na rozporządzanie nowych unijnych norm i dyrektyw. Chcecie się przekonać jakich ? Jest nam narzucane jak krzywe mogą być ogórki czy banany,  zakaz sprzedaży standardowych żarówek, zakaz naczyń z oliwą w restauracjach, ślimak na terenie UE to ryba słodkowodna, marchewka to owoc itd. Czemu to służy ? Oczywiście wzbogacaniu bogatych korporacji, a nam dołożeniu jeszcze więcej podatków.Niszczenie tradycyjnych wartości

Unia narzuca nam swoje kwestie światopoglądowe co jest najbardziej niepokojące. Wkrótce może nas czekać legalizacja aborcji jak np. w Hiszpanii, legalizacja małżeństw homoseksualnych i legalna przez nich adopcja, tak częste są ich parady, a już dozwolone jest zapłodnienie in-vitro. Nie będę tutaj mówić co z tego jest dobre, a co złe, lecz Unia robi wszystko, aby zniszczyć tradycyjny model rodziny, kościół, a także kultury narodowe i dobrze jej to wychodzi, wystarczy popatrzeć na przyrost naturalny w Europie.Światełko w tunelu 

Unia Europejska jak każda inna unia która była stworzona sztucznie jak choćby Unia Polsko-Litewska się rozpadnie. Piękne są słowa Margaret Thatcher "Unia Europejska jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem pomników pychy lewicowych intelektualistów." Nie zapominajmy jesteśmy Polakami, czujmy się nimi i dumnie reprezentujmy NASZE wartości.
Brak komentarzy:

INSTAGRAM FEED

@soratemplates