"Jak mnie to wkurza"- Nastolatki (Aktualizacja)

Od razu zacznę od tego, że ten tekst nie dotyczy wszystkich nastolatek, jedynie jest to komentarz dotyczący ostatnich "podbojów" dwóch dziewczyn na koncercie Rae Sremmud i tego typu podobnych ;)"Fejm doje****, co ?"- Nie zazdroszczę nikomu takiego fejmu. Gatunek tego filmu zaliczam do tragikomedii. Z jednej strony bawi mnie do łez ta cała otoczka, a cytat, który zapisze się do annałów internetu "z tym się jeba***, z tym się jeba***, a temu ciągnęłam" mnie naprawdę bawi. Z drugiej strony łapię się za głowę w jakich czasach przyszło mi żyć, ale to już wcześniej wiedziałem, więc ten filmik przyjąłem z dystansem.

Nie mam zamiaru obrażać tych dziewczyn, internetowe trolle zrobiły to dużo lepiej. Parę faktów i przemyśleń. Aktorkami tej produkcji są Marta Linkiewicz i Zuzanna Rędaszka, pochodzą z Warszawy. Zuzia usunęła fb, Marta się trzyma twardo, przecież każe sobie napisać na grobie "ta dziw** jeba** się z Rae Sremmud.".

Współczuję. Współczuję rodzicom, przyjaciołom i przyszłym chłopakom tych dziewczyn. Który facet będzie się chciał wiązać z którąś z nich ? Chyba, że dla jednego, ale ciężko im będzie o miłość. To jest ważne. Internet nie zapomina niestety, a co jeśli zobaczą ten filmik dzieci tych dziewczyn ?

Ten filmik powinien być przestrogą dla wszystkich, że przez bezmyślność nigdy niczego się nie osiągnie, a przyniesie efekt zupełnie odwrotny. Lepiej zaimponować czymś pozytywnym.

...

Nie wiem jak wy, ale ja myślałem, że po powyższym filmiku owe dziewczyny odsuną się w cień i minie ich 5 minut. Przechodziły mnie myśli, że to fejk i one nie są takie. Byłem w błędzie, a ich 5 minut się dopiero zaczyna.


W komentarzu ktoś napisał, że przez takie filmiki się wybiją. Niestety zmierzamy do tego, że się wybiją i ja robię im pewną promocje i każdy komentarz jest dla nich bodźcem do nakręcania całej tej spirali. Widać, że nie przejmują się krytyką, a szkoda. Pokora jest ważniejsza niż sława i pieniądze.

Chyba większość chciałaby się w czymś wybić. Ja też. Jednak ciężko stać się popularnym w czymś pozytywnym, wraz z talentem i pasją, a można w tak żenujący sposób. Wszystko kręci się wokół złego. Telewizje podają przeważnie tylko negatywny obraz, w internecie wielką popularność mają takie dziewczyny jak Marta i Zuzia, a my zamykamy się na światło, żyjąc w ciemnym pomieszczeniu. 

Zastanawialiście się co by było, gdyby to nie były dziewczyny tylko faceci ? Jakby to faceci "ruchali" się z np. Selena Gomez ? Już widzę ten podziw i zazdrość innych facetów. Słusznie lub nie taka jest psychologia tłumu, że to kobiety są skazane na większą krytykę jeśli chodzi o seksualność. 

Tak czy owak będę się przyglądał "karierze" tych dziewczyn. Pół serio, pół żartem. 


Brak komentarzy:

INSTAGRAM FEED

@soratemplates