Nagość, seks i rodzina

"Dla mnie kobieta traci piękno, kiedy pokazuje wszystkim, co ma pod spódnicą. Chcę być tym jedynym, wybranym, a nie częścią dyszącego stada samców."

Słowa te wypowiedział Wojciech Cejrowski. Jaką rzadkością jest taki pogląd! Dziś wszystko mamy podane na "tacy". Gdziekolwiek mężczyzna się obejrzy tam ujrzy kawał solidnego i pięknego ciała kobiety. Przyciąga to niewątpliwie wzrok, dlatego reklamodawcy chętnie korzystają z wizerunku roznegliżowanych dziewczyn. Tylko czy to, aby nie traktowanie kobiet i ich ciała niczym jedynie zwykły przedmiot? 

Cieszy to pospolitych zboczeńców, których nie brakuje i nie brakowało nigdy. Damy jednak zawsze skutecznie ustalały swoją granicę prywatności lecz tabu to już przeżytek. W szkołach średnich, a nawet już w gimnazjach na dziewczynach spoczywa presja. Panuje idiotyczne przekonanie, że "trzeba to zrobić".  Kiedyś bycie dziewicą było dumą, a mężczyźni zabiegali o serce takiej dziewczyny, w dzisiejszych czasach taka osoba jest wyśmiewana w środowisku i spychana na margines, gdyż nie jest tak "fajna" jak jej koleżanki, które mają to za sobą i mogą sobie podyskutować z którym się przespały i jak było.  Wiele dziewczyn myśli sobie wtedy, że jest z nimi coś nie tak - jest całkowicie na odwrót. To pokazuje jak do góry nogami wywrócone zostały ludzkie zasady i wartości.


Dionizjos I - tyran Syrakuz już ponad 2000 lat temu wydał dektret, że każdy młody chłopiec musi iść do łaźni z dziewczyną. Wtedy nie będzie miał sił, ani chęci do obalenia reżimu. Wolność od pasa w dół starcza większości. Mamy więc odpowiedź, dlaczego jest tak propagowany wszędzie seks. Ludzie, gdy są uzależnieni od zaspakajania swoich podstawowych potrzeb nie mają sił do buntu i można nimi bardzo łatwo manipulować. 


Czym to skutkuje? Instucja rodziny jest i będzie coraz słabsza. W 2013 roku na 181 tys. zawartych związków rozstało się 66 tys. par. W miastach intensywność rozwodów jest ponad dwukrotnie wyższa niż na wsi. Najczęstszymi przyczynami rozwodów są: zdrada, niezgodność charakterów, dzieci z poprzedniego związku, choroby (w tym alkoholizm lub bezpłodność) oraz kłopoty finansowe.

Wszystko łączy się w całośc. Wszechobecna nagość, wczesne i nieprzemyślane inicjacje seksualne i brak tematów tabu, wpływają na to co najważniejsze, czyli na nasze rodzinne życie. Bez szczęśliwych i trwałych rodzin nasz naród będzie byle jaki.

Źródło zdjęcia: http://lifeisbrutalnocomment.blox.pl

Brak komentarzy:

INSTAGRAM FEED

@soratemplates