Młodość

Zastanawialiście się czasem czym jest młodość ? Czy młodość to tylko czas zabawy, szaleństwa i beztroski ? „Młodość musi się wyszaleć” sam korzystam z tego powiedzenia którego nie wszyscy znają znaczenie. Przez to, że jestem młody nie patrze się na to jak mnie postrzegają gdy robię coś co najmniej dziwnego. Młodość daje mi bardzo wiele i dlatego z niej korzystam.

Ale młodość to nie tylko czas zabawy itd. To okres w którym kształtuję się osobowość na całe życie. To właśnie w młodości są podejmowane najważniejsze decyzje w życiu; kim chcesz zostać, jakie przyjmiesz nawyki na dalsze lata, a także najprawdopodobniej w młodości poznasz partnera/partnerkę życiowego. Na to też trzeba nałożyć nacisk, żeby podejmować właściwe decyzje których nie będziemy żałować w naszym życiu.

W młodości popełnia się chyba najwięcej błędów, jedne są mniejsze drugie większe. Trzeba pamiętać, że każdy błąd niesie za sobą konsekwencje. Takie rzeczy jak wagary czy ucieczki ze szkoły miło chyba się wspomina po latach, ale w młodości organizm najłatwiej się uzależnia od czegoś i z wiekiem coraz ciężej jest się od tego nałogu wyrwać, mówię o alkoholu, papierosach czy narkotykach (marihuana to też narkotyk). Ze wszystkiego można korzystać, ale z umiarem pamiętajcie potem z wiekiem może to nieść straszne konsekwencje.

Pamiętajmy, młodość to najważniejszy okres w życiu. To w nim decydujemy jak będzie wyglądało dalsze życie, kim będziemy i czym się będziemy zajmować. Nikt w przyszłości nie zdoła cofnąć czasu, więc róbmy tak by niczego nie żałować, bawmy się i podejmujmy właściwe decyzje.

Brak komentarzy:

INSTAGRAM FEED

@soratemplates